Brakes a Sysco companyBecome a customer
desserts-cheese-biscuits-1200x210

Cheese & Biscuits​

All the hard, crumbly, blue and speciality cheeses you need to create cheeseboards full of authentic colours, textures and flavours.​

British Cheese Board SelectionBritish Cheese Board Selection
£18.76
£21.81/kg
1 x 860g
Butlers Cheese SelectionButlers Cheese Selection
£13.22
£20.34/kg
1 x 650g
Butlers Perfect British CheeseboardButlers Perfect British Cheeseboard
£25.98
£27.94/kg
6 x 155g
Butlers British Trio CheeseboardButlers British Trio Cheeseboard
£21.96
£23.61/kg
6 x 155g
Millers Catering Selection Biscuits 125gMillers Catering Selection Biscuits 125g
£20.51
£13.67/kg
12 x 125g
Thomas Fudge Biscuits for CheeseThomas Fudge Biscuits for Cheese
£30.54
£19.39/kg
21 x 75g
Carr's Table Water Crackers 125gCarr's Table Water Crackers 125g
£20.82
£10.41/kg
12 x 125g
Brakes Savoury Crackers Minipack 16gBrakes Savoury Crackers Minipack 16g
£31.15
£0.21/ptn
150 x 16g ( 2pk)
Jacob's Original Cream Crackers 200gJacob's Original Cream Crackers 200g
£33.28
£6.93/kg
24 x 200g
Brakes Blue Stilton® WedgesBrakes Blue Stilton® Wedges
£18.08
£20.09/kg
6 x 150g
Brakes Blue Stilton® QuarterBrakes Blue Stilton® Quarter
£29.78
£14.89/kg
1 x 2.0kg