Brakes a Sysco companyBecome a customer
starters-kids-fish-1200x210

Fish & Seafood

Our range of over 350 fresh and frozen lines includes everything from fish goujons and whitebait to coated king prawns and calamari rings.

Portico Classic Cooked Scottish MSC Moules MarinièresPortico Classic Cooked Scottish MSC Moules Marinières
£25.60
£7.11/kg
8 x 450g (70-90/kg)
North Atlantic MSC Sea Scallops without Roe 15/20North Atlantic MSC Sea Scallops without Roe 15/20
£44.00
£55.00/kg
1 x 800g
Bikini Peeled King PrawnsBikini Peeled King Prawns
£8.05
£6.71/kg
1 x 700g net of glaze
Offer
D-Cut Smoked Salmon with Orange & Fennel PollenD-Cut Smoked Salmon with Orange & Fennel Pollen
£26.59
£16.99
£33.98/kg
1 x 500g
Campbells & Co D Cut Beetroot Smoked SalmonCampbells & Co D Cut Beetroot Smoked Salmon
£19.83
£49.58/kg
1 x 400g
Severn & Wye Smoked Salmon Long SlicedSevern & Wye Smoked Salmon Long Sliced
£22.56
£45.12/kg
1 x 500g
Smoked Trout FilletsSmoked Trout Fillets
£40.35
£35.09/kg
20 x 55-60g