Brakes a Sysco companyBecome a customer
starters-kids-meat-1200x210

Meat & Poultry

A wide range of meat and poultry-based starters, fully prepped and individually frozen for quick simple service

Korean Spicy K Pop Chicken ThighsKorean Spicy K Pop Chicken Thighs
£14.58
£7.29/kg
1 x 2kg
Fully Cooked Chicken KaraageFully Cooked Chicken Karaage
£16.79
£8.40/kg
1 x 2kg
Megas Yeeros Handmade Chicken Breast SouvlakiMegas Yeeros Handmade Chicken Breast Souvlaki
£90.51
£14.14/kg
64 x 100g (approx)
Sysco Classic Lamb KoftaSysco Classic Lamb Kofta
£44.83
£16.01/kg
40 x 70g
Ajinomoto Duck GyozaAjinomoto Duck Gyoza
£7.90
£0.26/ea
30 x 20g