Brakes a Sysco companyBecome a customer
starters-kids-soups-1200x210

Soups

Classic flavours supplied ready to serve in bulk packs and pre-portioned formats for minimal prep and quick, easy service.

Sysco Classic French Onion SoupSysco Classic French Onion Soup
£33.43
£2.79/ptn
12 x 300g
Sysco Classic Tomato & Basil SoupSysco Classic Tomato & Basil Soup
£30.01
£1.25/ptn
24 x 300g
Brakes Potato & Leek SoupBrakes Potato & Leek Soup
£34.19
£1.42/ptn
24 x 300g
Little & Cull Pea & Mint SoupLittle & Cull Pea & Mint Soup
£37.08
£0.93/ptn
6 x 1.6kg
Little & Cull Leek & Potato SoupLittle & Cull Leek & Potato Soup
£38.75
£0.81/ptn
6 x 1.6kg
Little & Cull Wild Mushroom SoupLittle & Cull Wild Mushroom Soup
£45.52
£0.95/ptn
6 x 1.6kg
Real Soup Tomato and Basil SoupReal Soup Tomato and Basil Soup
£12.15
£5.33/kg
6 x 380g
Real Soup Thai ChickenReal Soup Thai Chicken
£13.90
£6.10/kg
6 x 380g
Real Soup Leek & PotatoReal Soup Leek & Potato
£12.08
£5.30/kg
6 x 380g